| Uygulama | Laboratuvar |
|---|---|
| Boyut | küçük |
| Model | N₂ jeneratör |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Basınç | 7-9 bar |
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Model | N₂ jeneratör |
| Performans | Yüksek performans |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Performans | Yüksek performans |
|---|---|
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Basınç | 7-9 bar |
| Çalışma prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çalışma prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Jeneratör tipi | Laboratuvar nitrojen jeneratörü |
| Model | N₂ jeneratör |
| Basınç | 7-9 bar |
| Saflık Seviyesi | Yüksek |
|---|---|
| Teknoloji | PSA (Basınç Salıncak Adsorpsiyonu) |
| Kullanım | SPDT |
| Güç kaynağı | Elektrik |
| Kapasite | Mini azot jeneratörü |
| Güç kaynağı | Elektrikli |
|---|---|
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Gaz Türü | Azot |
| Akış Hızı | 33-50 l/dk |
| Operasyon modu | sürekli |
| Basınç | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Soğutma yöntemi | Hava soğutması |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Gaz Türü | Azot (N2) |
| Çıktı basıncı stabilitesi | Kararlı |
|---|---|
| Basınç Kontrol Doğruluğu | ±1% |
| Gaz Kaynağı Bağlantısı | 1/4 |
| Basınç kontrol modu | Kılavuz |
| Çalışma sıcaklığı | 5-45°C |
| Basınç aralığı | 2-6 çubuk |
|---|---|
| Ağırlık | 100 kg |
| Çıktı basıncı stabilitesi | Kararlı |
| Boyutları | 540mm x 420mm x 1060mm |
| Basınç kontrol modu | Kılavuz |
| Başvuru | Gıda Paketleme Azot Yapım Makinesi |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz Veya Özelleştirilmiş |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Kapasite | Küçük |
| Garanti | 1 Yıl |