| Basınç | 7-9 bar |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Boyut | küçük |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Model | N₂ jeneratör |
| Başvuru | Gıda Üretimi |
|---|---|
| Gas_type | Azot |
| Ürün_Adı | Taşınabilir Gıda Azot Jeneratör Fabrikası N₂ Gaz Üretim Makinesi Gıda için Küçük Azot Jeneratörü P |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Teknoloji | Azot üretimi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ürün tipi | Azot Jeneratörü |
| Basınç | 7-9 bar |
| Ürün Adı | Taşınabilir Gıda Azot Jeneratör Fabrikası N₂ Gaz Üretim Makinesi Gıda için Küçük Azot Jeneratörü P |
| güç kaynağı | Elektrikli |
| nitrojen çıkışı | %99,99 - %99,999 |
|---|---|
| Akış Hızı | 18-33l/dakika |
| Uygulama | Gıda Paketleme Azot Yapım Makinesi |
| Sıklık | 50/60Hz Veya Özelleştirilmiş |
| Garanti | 1 yıl |
| Kontrol Sistemi | PLC |
|---|---|
| Akış Hızı | 18-33l/dakika |
| Voltaj | 220V veya özelleştirilmiş |
| nitrojen saflığı | ≥%99,999 |
| Basınç | 0.6-0.8Mpa |
| Basınç | 0.6-0.8Mpa |
|---|---|
| Voltaj | 220V veya özelleştirilmiş |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Uygulama | Lazer kaynak sistemi |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Soğutma yöntemi | Hava soğutması |
|---|---|
| Uygulama | Lazer kaynak sistemi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Voltaj | 220V veya özelleştirilmiş |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Voltaj | 220V veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Sıklık | 50/60hz |
| Soğutma yöntemi | Hava soğutması |
| nitrojen saflığı | ≥%99,999 |
| çiğ noktası | -40°C |
| Çıktı basıncı stabilitesi | Kararlı |
|---|---|
| Ağırlık | 100 kg |
| Azot besleme yöntemi | sürekli |
| Güç kaynağı | AC 220V veya özel |
| Çalışma sıcaklığı | 5-45°C |
| Jeneratör tipi | Laboratuvar nitrojen jeneratörü |
|---|---|
| Uygulama | Laboratuvar |
| Boyut | küçük |
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Kontrol Sistemi | PLC |