| Kâr | artırılmış |
|---|---|
| Bakım | Kolay ve Düşük Maliyet |
| Verimlilik | yüksek seviye |
| Üretim maliyeti | En aza indirilmiş |
| Enerji tüketimi | Düşük |
| Türü | Azot Gazı Jeneratörü |
|---|---|
| Depolama kapasitesi | 50 litre |
| Çalışma sıcaklığı | 5-45°C |
| boyut | 53*43*101cm |
| Çıkış Kapasitesi | 18~40L/Dakika |
| Azot saflığı | %99,99 |
|---|---|
| Akış Hızı | 150 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -55°C |
| Teknoloji | membran azot ünitesi |
| Azot saflığı | %99,99 |
|---|---|
| Akış Hızı | 70 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -55°C |
| Teknoloji | membran azot ünitesi |
| Azot saflığı | %99,99 |
|---|---|
| Akış Hızı | 200 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.7 MPa |
| Çiy noktası | -50°C |
| Teknoloji | membran azot ünitesi |
| Azot saflığı | %99,99 |
|---|---|
| Akış Hızı | 150 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -55°C |
| Teknoloji | membran azot ünitesi |
| Azot saflığı | %99,99 |
|---|---|
| Akış Hızı | 70 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -55°C |
| Teknoloji | membran azot ünitesi |
| Azot saflığı | %99,99 |
|---|---|
| Akış Hızı | 200 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.7 MPa |
| Çiy noktası | -50°C |
| Teknoloji | membran azot ünitesi |
| Entegrasyon | dikişsiz |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kesinlik | Yüksek |
| Uyumluluk | Geniş Malzeme Yelpazesi |
| Uygun Maliyetli | - Evet. |
| Azot saflığı | % 99.9995 |
|---|---|
| Akış Hızı | 40 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.7 MPa |
| Çiy noktası | -70°C |
| Teknoloji | PSA KARBON MOLEKÜLER ELEK |