| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
|---|---|
| Çalışma prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Basınç | 7-9 bar |
| Uygulama | Laboratuvar |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Basınç | 7-9 bar |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Jeneratör tipi | Laboratuvar nitrojen jeneratörü |
| Basınç | 7-9 bar |
|---|---|
| Çalışma Prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Performans | Yüksek Performans |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Görüntülemek | Yüksek azot analizörü |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
|---|---|
| Jeneratör tipi | Laboratuvar nitrojen jeneratörü |
| Görüntülemek | Yüksek azot analizörü |
| Basınç | 7-9 bar |
| Gaz Tipi | Azot |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
|---|---|
| Boyut | Küçük |
| Gaz Tipi | Azot |
| Çalışma Prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Başvuru | Laboratuvar |
| Güç kaynağı | AC 220V veya özel |
|---|---|
| Akış Hızı | 18-33 l/dk |
| Çıktı basıncı stabilitesi | Kararlı |
| Çalışma sıcaklığı | 5-45°C |
| Boyutları | 540mm x 420mm x 1060mm |
| Gaz Türü | N₂ |
|---|---|
| Güç kaynağı | Elektrikli |
| Saflık | Yüksek saflık |
| Üretim Kapasitesi | ayda 300 birim |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Türü | Azot Gazı Jeneratörü |
|---|---|
| Çıkış Basıncı | 2-6 çubuk |
| Depolama kapasitesi | 50 litre |
| Kapasite | 1-20 N m³/s |
| Bakım maliyeti | Toplam yatırımın% 1'inden daha azı |
| Çıkış Basıncı | 2-6 çubuk |
|---|---|
| Kontrol Yöntemi | otomatik kontrol |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Depolama kapasitesi | Gerçek Zamanlı Çalışma |
| Türü | Azot Gazı Jeneratörü |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~ -40 ℃ |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Kontrol Yöntemi | otomatik kontrol |
| Çalışma Baskısı | 6~8 çubuk |
| Boyut | 53*43/101cm |