| Parçalar | Basınçlı kap, motor, motor, rulman, pompa, diğer |
|---|---|
| Depolama kapasitesi | Gerçek Zamanlı Çalışma |
| Yaşam süresi | Uygun bakım ile 8-10 yıl |
| Renk | Beyaz |
| Hava giriş basıncı | 7 ~ 9Bar |
| Basınç | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Akış Hızı | 1-20 nm3/s |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Akış Hızı | 18-33l/dakika |
| çiğ noktası | -40°C |
| Soğutma yöntemi | Hava soğutması |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 30 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.7 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA KOMPAKT |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 5 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA TAŞINABİLİR |
| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 9 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.5 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | MEMBRAN KOMPAKT |
| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 14 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | PSA KOMPAKT |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 2 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,4 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | MEMBRAN TAŞINABİLİR |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 4 Nm3/h |
| Çıkış basıncı | 0.5 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA TAŞINABİLİR |
| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 0,5 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,3 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | MEMBRAN MİNYATÜR |