| Basınç | 7-9 bar |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Boyut | küçük |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Model | N₂ jeneratör |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
|---|---|
| Çalışma prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Basınç | 7-9 bar |
| Boyut | küçük |
|---|---|
| Model | N₂ jeneratör |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Performans | Yüksek performans |
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Kontrol Sistemi | PLC |
|---|---|
| Basınç | 7-9 bar |
| Çalışma prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Çalışma prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
|---|---|
| Boyut | küçük |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Model | N₂ jeneratör |
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Performans | Yüksek performans |
|---|---|
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Basınç | 7-9 bar |
| Çalışma prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
|---|---|
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Başvuru | Laboratuvar |
| Boyut | Küçük |
| Görüntülemek | Yüksek azot analizörü |
| Güç kaynağı | Elektrik |
|---|---|
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Saflık Seviyesi | Yüksek |
| Yeterlik | Yüksek |
| Malzeme | Laboratuvar sınıfı |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
|---|---|
| Boyut | Küçük |
| Gaz Tipi | Azot |
| Çalışma Prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Başvuru | Laboratuvar |
| güç kaynağı | Elektrikli |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Gas_type | Azot |
| Voltaj | 110V/220V veya özelleştirilmiş |
| Basınç | 7-9 bar |