| Boyut | mini |
|---|---|
| Güç kaynağı | Elektrik |
| Tip | Lab Mini PSA |
| Yeterlik | Yüksek |
| Kapasite | Mini azot jeneratörü |
| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 3 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.5 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | PSA KOMPAKT |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 30 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.7 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA KOMPAKT |
| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 8 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.5 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | MEMBRAN KOMPAKT |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 10 nm³/s |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA KOMPAKT |
| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 20 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.7 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | PSA KOMPAKT |
| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 6 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.5 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | MEMBRAN KOMPAKT |
| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 25 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.7 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | PSA KOMPAKT |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 7 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA KOMPAKT |
| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 9 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.5 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | MEMBRAN KOMPAKT |