| Gerilim | 220V veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Akış Hızı | 18-33l/dakika |
| Azot saflığı | ≥%99,999 |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Sıklık | 50/60 Hz |
| nitrojen saflığı | ≥%99,999 |
|---|---|
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Voltaj | 220V veya özelleştirilmiş |
| Soğutma yöntemi | Hava soğutması |
|---|---|
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| nitrojen saflığı | ≥%99,999 |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
|---|---|
| Sıklık | 50/60hz |
| nitrojen saflığı | ≥%99,999 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| çiğ noktası | -40°C |
| Basınç Kontrol Doğruluğu | ±1% |
|---|---|
| Basınç kontrol modu | Kılavuz |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Azot besleme yöntemi | sürekli |
| Akış Hızı | 18-33 l/dk |
| güç kaynağı | Elektrikli |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Gas_type | Azot |
| Voltaj | 110V/220V veya özelleştirilmiş |
| Basınç | 7-9 bar |
| Taşınabilirlik | Portatif |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Ürün Adı | Taşınabilir Gıda Azot Jeneratör Fabrikası N₂ Gaz Üretim Makinesi Gıda için Küçük Azot Jeneratörü P |
| Üretim kapasitesi | küçük |
| Teknoloji | Azot üretimi |
|---|---|
| Ürün Adı | Taşınabilir Gıda Azot Jeneratör Fabrikası N₂ Gaz Üretim Makinesi Gıda için Küçük Azot Jeneratörü P |
| Üretim kapasitesi | küçük |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Uygulama | Gıda Üretimi |
| güç kaynağı | Elektrikli |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | küçük |
| Uygulama | Gıda Üretimi |
| Flow_rate | 18-33 l/dk |
| Voltaj | 110V/220V veya özelleştirilmiş |
| boyut | 53*43*101cm |
|---|---|
| Hava giriş basıncı | 7 ~ 9 Bar, 130 ~ 145 PSI |
| Bakım maliyeti | Toplam yatırımın% 1'inden daha azı |
| Çalışma sıcaklığı | 5-45°C |
| Güç kaynağı | Elektrik |