| Toepassing | Laboratorium |
|---|---|
| Grootte | Klein |
| Model | N₂ Generator |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Druk | 7-9 Bar |
| Voeding | AC 220V/50HZ of op maat |
|---|---|
| Model | N₂ Generator |
| Prestaties | Hoge prestaties |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Controlesysteem | PLC's |
| Prestaties | Hoge prestaties |
|---|---|
| Debiet | 33-50 ml/min |
| Druk | 7-9 Bar |
| Werkingsbeginsel | Adsorptie door drukschommeling (PSA) |
| Toepassing | Laboratorium |
| Voeding | AC 220V/50HZ of op maat |
|---|---|
| Werkingsbeginsel | Adsorptie door drukschommeling (PSA) |
| Type generator | Laboratorium stikstofgenerator |
| Model | N₂ Generator |
| Druk | 7-9 Bar |
| Reinheidsgraad | Hoog |
|---|---|
| Technologie | PSA (Pressure Swing Adsorption) |
| Gebruik | Peddelen |
| Voeding | Elektrisch |
| Capaciteit | Mini Stikstofgenerator |
| Voeding | Elektrisch |
|---|---|
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Gas Type | Stikstof |
| Debiet | 33-50 L/min |
| Operatiemodus | Continu |
| Druk | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Koelmethode | luchtkoeling |
| Voeding | 220V/50Hz of Aangepast |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Gas Type | Stikstof (N2) |
| Uitgangsdrukstabiliteit | Stabiel |
|---|---|
| Precieze drukregeling | ±1% |
| Gasbronverbinding | 1/4 |
| De wijze van de drukcontrole | Handleiding |
| Bedrijfstemperatuur | 5-45°C |
| Drukbereik | 2-6 bar |
|---|---|
| Gewicht | 100 kg |
| Uitgangsdrukstabiliteit | Stabiel |
| Afmetingen | 540mm X 420mm X 1060mm |
| De wijze van de drukcontrole | Handleiding |
| Sollicitatie | Voedselverpakking Stikstofmachine |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz of aangepast |
| Stroombron | Elektrisch |
| Capaciteit | Klein |
| Garantie | 1 jaar |