| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
|---|---|
| Μέγεθος | Μικρό |
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρονική ροή 220V/50HZ ή προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Απόδοση | Υψηλή απόδοση |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Απόδοση | Υψηλή απόδοση |
|---|---|
| Ροή | 33-50 ml/λεπτό |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Αρχή λειτουργίας | Προσρόφηση με μεταβολή πίεσης (PSA) |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρονική ροή 220V/50HZ ή προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Αρχή λειτουργίας | Προσρόφηση με μεταβολή πίεσης (PSA) |
| Τύπος γεννήτριας | εργαστηριακή γεννήτρια αζώτου |
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Επίπεδο καθαρότητας | Ψηλά |
|---|---|
| Τεχνολογία | PSA (Απορρόφηση με ταλάντωση πίεσης) |
| Χρήση | εργαστήριο |
| Τροφοδοτικό | Ηλεκτρικός |
| Ικανότητα | Μίνι γεννήτρια αζώτου |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Τύπος αερίου | Αζώτο |
| Ροή | 33-50 L/λεπτό |
| Τρόπος λειτουργίας | Συνεχή |
| Πίεση | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης | αερόψυξη |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 220V/50Hz ή προσαρμοσμένος |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Τύπος αερίου | Άζωτο (N2) |
| Σταθερότητα Πίεσης Εξόδου | Σταθερό |
|---|---|
| Ακριβότητα ελέγχου πίεσης | ±1% |
| Σύνδεση πηγής αερίου | 1/4 |
| Τρόπος ελέγχου πίεσης | Εγχειρίδιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5-45°C |
| Περιοχή πίεσης | 2-6 φραγμός |
|---|---|
| Βάρος | 100 κιλά |
| Σταθερότητα Πίεσης Εξόδου | Σταθερό |
| Διαστάσεις | 540 χλμ. × 420 χλμ. × 1060 χλμ. |
| Τρόπος ελέγχου πίεσης | Εγχειρίδιο |
| Εφαρμογή | Μηχανή Παραγωγής Αζώτου για Συσκευασία Τροφίμων |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz ή προσαρμοσμένο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Ικανότητα | Μικρό |
| Εγγύηση | 1 Έτος |