| درخواست | آزمایشگاه |
|---|---|
| اندازه | کوچک |
| مدل | تولید کننده N₂ |
| خلوص | 99.99٪ - 99.999٪ |
| فشار | 7-9 بار |
| منبع برق | AC 220V/50Hz یا سفارشی |
|---|---|
| مدل | تولید کننده N₂ |
| عملکرد | عملکرد بالا |
| خلوص | 99.99٪ - 99.999٪ |
| سیستم کنترل | PLC |
| عملکرد | عملکرد بالا |
|---|---|
| نرخ جریان | 33-50 میلی لیتر در دقیقه |
| فشار | 7-9 بار |
| اصل کار | جذب نوسان فشار (PSA) |
| درخواست | آزمایشگاه |
| منبع برق | AC 220V/50Hz یا سفارشی |
|---|---|
| اصل کار | جذب نوسان فشار (PSA) |
| نوع ژنراتور | ژنراتور نیتروژن آزمایشگاهی |
| مدل | تولید کننده N₂ |
| فشار | 7-9 بار |
| سطح خلوص | بالا |
|---|---|
| تکنولوژی | PSA (جذب نوسان فشار) |
| استفاده | آزمایشگاه |
| منبع تغذیه | برقی |
| ظرفیت | مینی مولد نیتروژن |
| منبع برق | برق |
|---|---|
| خلوص | 99.99٪ - 99.999٪ |
| نوع گاز | نیتروژن |
| نرخ جریان | 33-50 لیتر در دقیقه |
| حالت کاربری | مداوم |
| فشار | 0.6-0.8 مگاپاسکال |
|---|---|
| روش خنک کننده | خنک کننده هوا |
| منبع برق | 220V/50Hz یا سفارشی |
| خلوص | 99.99٪ - 99.999٪ |
| نوع گاز | نیتروژن (N2) |
| پایداری فشار خروجی | پایدار |
|---|---|
| دقت کنترل فشار | ±1% |
| اتصال منبع گاز | 1/4 |
| حالت کنترل فشار | راهنما |
| دمای کار | 5-45 درجه سانتیگراد |
| دامنه فشار | 2-6 بار |
|---|---|
| وزن | 100 کیلوگرم |
| پایداری فشار خروجی | پایدار |
| ابعاد | 540mm x 420mm x 1060mm |
| حالت کنترل فشار | راهنما |
| برنامه | دستگاه ساخت نیتروژن بسته بندی مواد غذایی |
|---|---|
| فرکانس | 50/60Hz یا سفارشی |
| منبع تغذیه | برقی |
| ظرفیت | کوچک |
| گارانتی | 1 سال |