| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 16 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA TAŞINABİLİR |
| Flow_rate | 18-33 l/dk |
|---|---|
| Uygulama | Gıda Üretimi |
| Ürün Adı | Taşınabilir Gıda Azot Jeneratör Fabrikası N₂ Gaz Üretim Makinesi Gıda için Küçük Azot Jeneratörü P |
| Ürün tipi | Azot Jeneratörü |
| Üretim kapasitesi | küçük |
| Akış Hızı | 33-50 l/dk |
|---|---|
| Türü | jeneratör |
| Güvenlik özellikleri | Otomatik kapanma |
| Taşınabilirlik | Portatif |
| Basınç aralığı | 7-9 bar |
| nitrojen çıkışı | %99,99 - %99,999 |
|---|---|
| Akış Hızı | 18-33l/dakika |
| Uygulama | Gıda Paketleme Azot Yapım Makinesi |
| Sıklık | 50/60Hz Veya Özelleştirilmiş |
| Garanti | 1 yıl |
| Çalışma prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
|---|---|
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Alan Gereksinimi | En az |
|---|---|
| Uygulama | lazer kesimi |
| Enerji tüketimi | Düşük |
| Teknoloji | Gelişmiş |
| Bakım | Kolay ve Düşük Maliyet |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 5 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA TAŞINABİLİR |
| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 15 Nm3/h |
| Çıkış basıncı | 0.5 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | PSA TAŞINABİLİR |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 2 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,4 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | MEMBRAN TAŞINABİLİR |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 12 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA TAŞINABİLİR |