| Teknoloji | Azot üretimi |
|---|---|
| Ürün Adı | Taşınabilir Gıda Azot Jeneratör Fabrikası N₂ Gaz Üretim Makinesi Gıda için Küçük Azot Jeneratörü P |
| Üretim kapasitesi | küçük |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Uygulama | Gıda Üretimi |
| lazer kesimi | - Evet. |
|---|---|
| Güç Gereksinimi | 220V veya özelleştirilmiş |
| Yeni Malzeme Yapımı | - Evet. |
| Enerji tasarrufu | - Evet. |
| yükseltici | - Evet. |
| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 11 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | PSA KOMPAKT |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 16 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA TAŞINABİLİR |
| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 3 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.5 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | PSA KOMPAKT |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 5 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA TAŞINABİLİR |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 10 nm³/s |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA KOMPAKT |
| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 15 Nm3/h |
| Çıkış basıncı | 0.5 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | PSA TAŞINABİLİR |
| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 20 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.7 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | PSA KOMPAKT |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 12 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA TAŞINABİLİR |