| Technologie | stikstofopwekking |
|---|---|
| Productnaam | Draagbare voedingsmiddelen stikstofgenerator Plant N2 Gasproductie machine Kleine stikstofgenerator |
| Productiecapaciteit | Klein |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Toepassing | Voedselproductie |
| Lasersnijden | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Energiebehoefte | 220V of op maat |
| Nieuw materiaal maken | - Ja, dat klopt. |
| Energiebesparing | - Ja, dat klopt. |
| spanningsverhoger | - Ja, dat klopt. |
| Stikstofzuiverheid | 99,5% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 11 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -40°C |
| Technologie | PSA COMPACT |
| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 16 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | PSA DRAAGBAAR |
| Stikstofzuiverheid | 99,5% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 3 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,5 MPa |
| Dauwpunt | -40°C |
| Technologie | PSA COMPACT |
| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 5 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | PSA DRAAGBAAR |
| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 10 nm³/h |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | PSA COMPACT |
| Stikstofzuiverheid | 99,5% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 15 Nm3/h |
| Uitgangsdruk | 0,5 MPa |
| Dauwpunt | -40°C |
| Technologie | PSA DRAAGBAAR |
| Stikstofzuiverheid | 99,5% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 20 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,7 MPa |
| Dauwpunt | -40°C |
| Technologie | PSA COMPACT |
| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 12 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | PSA DRAAGBAAR |