| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Model | N₂ jeneratör |
| Performans | Yüksek performans |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Malzeme | Laboratuvar sınıfı |
|---|---|
| Güç kaynağı | Elektrikli |
| Kapasite | Mini azot jeneratörü |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Teknoloji | PSA (Basınç Salıncak Adsorpsiyonu) |
| İşletme basıncı | PSA |
|---|---|
| nitrojen çıkışı | %99,99 - %99,999 |
| Türü | Lab Mini PSA |
| Güç kaynağı | Elektrikli |
| Malzeme | Laboratuvar sınıfı |
| Türü | Azot Gazı Jeneratörü |
|---|---|
| Çıkış Basıncı | 2-6 çubuk |
| Depolama kapasitesi | 50 litre |
| Kapasite | 1-20 N m³/s |
| Bakım maliyeti | Toplam yatırımın% 1'inden daha azı |
| Gaz Tipi | Azot (N2) |
|---|---|
| Başvuru | Metal Isıl İşlem / Lazer Kesme |
| Tip | Tak ve Çalıştır |
| Çiy noktası | -40°C |
| Çalışma Modu | Otomatik |
| Basınç | 7-9 bar |
|---|---|
| Çalışma Prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Performans | Yüksek Performans |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Görüntülemek | Yüksek azot analizörü |
| çiğ noktası | -40°C |
|---|---|
| Başlama zamanı | İlk kez kullanım için ≤13 dakika |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Operasyon modu | Otomatik |
| Garanti | 1 yıl |
| Flow_rate | 18-33 l/dk |
|---|---|
| Uygulama | Gıda Üretimi |
| Ürün Adı | Taşınabilir Gıda Azot Jeneratör Fabrikası N₂ Gaz Üretim Makinesi Gıda için Küçük Azot Jeneratörü P |
| Ürün tipi | Azot Jeneratörü |
| Üretim kapasitesi | küçük |
| Kapasite | küçük |
|---|---|
| Operasyon modu | sürekli |
| Maliyet tasarrufu | Şişe Gazına Gerek Duyulmasını Ortadan Kaldırır |
| Boyut | Kompakt |
| Basınç aralığı | 7-9 bar |
| çiğ noktası | ≤-40 ℃ |
|---|---|
| Hava basıncı | 0.7-1.0Mpa |
| lazer kesimi | - Evet. |
| Güç Gereksinimi | 220v/ veya özelleştirilmiş |
| Hava akışı | 18-33nm3/s |