| Τεχνολογία | παραγωγή αζώτου |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Φορητό Εργοστάσιο Παραγωγής Αζώτου για Τρόφιμα N₂ Μηχανή Παραγωγής Αερίου Μικρή Γεννήτρια Αζώτου για |
| Παραγωγή_Δυνατότητα | Μικρό |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Εφαρμογή | Παραγωγή τροφίμων |
| ΚΑΤΑΣΜΟΣ ΛΑΣΕΡ | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Απαιτούμενη ισχύς | 220V ή προσαρμοσμένο |
| Δημιουργία Νέου Υλικού | - Ναι, ναι. |
| Εξοικονόμηση ενέργειας | - Ναι, ναι. |
| ενισχυτής | - Ναι, ναι. |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,5% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 11 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -40°C |
| Τεχνολογία | PSA COMPACT |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 16 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | PSA ΦΟΡΗΤΟ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,5% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 3 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,5 MPa |
| Δροσιάς | -40°C |
| Τεχνολογία | PSA COMPACT |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 5 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | PSA ΦΟΡΗΤΟ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 10 nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | PSA COMPACT |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,5% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 15 Nm3/h |
| Πίεση εξόδου | 0,5 MPa |
| Δροσιάς | -40°C |
| Τεχνολογία | PSA ΦΟΡΗΤΟ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,5% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 20 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,7 MPa |
| Δροσιάς | -40°C |
| Τεχνολογία | PSA COMPACT |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 12 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | PSA ΦΟΡΗΤΟ |