| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 1 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,4 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA MASA ÜSTÜ |
| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 25 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.7 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | PSA KOMPAKT |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 4 Nm3/h |
| Çıkış basıncı | 0.5 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA TAŞINABİLİR |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 7 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA KOMPAKT |
| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 18 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | PSA TAŞINABİLİR |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 30 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.7 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA KOMPAKT |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 0,8 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,3 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA MİNYATÜR |
| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 14 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | PSA KOMPAKT |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 22 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.7 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA TAŞINABİLİR |
| Basınç | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Türü | Tak ve oyna |
| Başlama zamanı | İlk kez kullanım için ≤13 dakika |
| Gaz Türü | Azot (N2) |
| çiğ noktası | -40°C |