| technologii | wytwarzanie azotu |
|---|---|
| Nazwa produktu | Przenośny generator azotu produkcji nr Maszyna produkcyjna gazu Mały generator azotu do żywności p |
| Produkcja_moc | małe |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie | Produkcja żywności |
| cięcie laserowe | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Wymaganie mocy | 220 V lub dostosowane |
| Nowe tworzenie materiałów | - Tak, proszę. |
| Oszczędność energii | - Tak, proszę. |
| Wzmacniacz | - Tak, proszę. |
| Czystość azotu | 99,5% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 11 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -40°C |
| Technologia | KOMPAKTOWY PSA |
| Czystość azotu | 99,9% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 16 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -45°C |
| Technologia | PRZENOŚNY PSA |
| Czystość azotu | 99,5% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 3 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,5 MPa |
| Punkt rosy | -40°C |
| Technologia | KOMPAKTOWY PSA |
| Czystość azotu | 99,9% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 5 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -45°C |
| Technologia | PRZENOŚNY PSA |
| Czystość azotu | 99,9% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 10 nm³/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -45°C |
| Technologia | KOMPAKTOWY PSA |
| Czystość azotu | 99,5% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 15 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,5 MPa |
| Punkt rosy | -40°C |
| Technologia | PRZENOŚNY PSA |
| Czystość azotu | 99,5% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 20 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,7 MPa |
| Punkt rosy | -40°C |
| Technologia | KOMPAKTOWY PSA |
| Czystość azotu | 99,9% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 12 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -45°C |
| Technologia | PRZENOŚNY PSA |