| Saflık Seviyesi | Yüksek |
|---|---|
| Kapasite | Mini azot jeneratörü |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Kullanımı | laboratuvar |
| Boyut | Mini |
| Basınç | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| çiğ noktası | -40°C |
| Uygulama | Metal Isıl İşlem / Lazer Kesme |
| Kontrol Sistemi | PLC kontrolü |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Çalışma prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
|---|---|
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Görüntülemek | Yüksek azot analizörü |
|---|---|
| Basınç | 7-9 bar |
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Çalışma Prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Verimlilik | Yüksek |
|---|---|
| İşletme basıncı | PSA |
| Türü | Lab Mini PSA |
| nitrojen çıkışı | %99,99 - %99,999 |
| Kullanımı | laboratuvar |
| Kullanımı | laboratuvar |
|---|---|
| Türü | Lab Mini PSA |
| Güç kaynağı | Elektrikli |
| Boyut | Mini |
| nitrojen çıkışı | %99,99 - %99,999 |
| Yeni Malzeme Yapımı | - Evet. |
|---|---|
| Türü | PSA |
| Hava Ayırma | - Evet. |
| lazer kesimi | - Evet. |
| Hava akışı | 1-20nm3/s |
| Jeneratör tipi | Laboratuvar nitrojen jeneratörü |
|---|---|
| Uygulama | Laboratuvar |
| Boyut | küçük |
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Uygulama | Laboratuvar |
|---|---|
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Gaz Türü | Azot |
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
|---|---|
| Gaz Türü | Azot |
| Model | N₂ jeneratör |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Uygulama | Laboratuvar |