| Azot saflığı | %99,99 |
|---|---|
| Akış Hızı | 150 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -55°C |
| Teknoloji | membran azot ünitesi |
| Azot saflığı | %99,99 |
|---|---|
| Akış Hızı | 70 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -55°C |
| Teknoloji | membran azot ünitesi |
| Azot saflığı | %99,99 |
|---|---|
| Akış Hızı | 200 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.7 MPa |
| Çiy noktası | -50°C |
| Teknoloji | membran azot ünitesi |
| Parçalar | Basınçlı kap, motor, motor, rulman, pompa, diğer |
|---|---|
| Depolama kapasitesi | Gerçek Zamanlı Çalışma |
| Yaşam süresi | Uygun bakım ile 8-10 yıl |
| Renk | Beyaz |
| Hava giriş basıncı | 7 ~ 9Bar |
| Çalışma Baskısı | 6~8 çubuk |
|---|---|
| Paketleme | İnci Yünü İle Ahşap Kutu, 1 Adet Bir Kutuda Paketlenmiş |
| Parçalar | Basınçlı kap, motor, motor, rulman, pompa, diğer |
| Renk | Beyaz |
| Boyut | 53*43/101cm |
| Kapasite | küçük |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Türü | Portatif |
| Garanti | 1 yıl |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Sıklık | 50/60Hz Veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| nitrojen çıkışı | %99,99 - %99,999 |
| Basınç | 0.6-0.8Mpa |
| Kapasite | küçük |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Güvenilir | Yüksek |
|---|---|
| Azot üretimi | sürekli |
| Verimlilik | yüksek seviye |
| Üretim maliyeti | En aza indirilmiş |
| Teknoloji | Gelişmiş |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
|---|---|
| Uygulama | lazer kesimi |
| Üretim maliyeti | En aza indirilmiş |
| Teknoloji | Gelişmiş |
| Alan Gereksinimi | En az |
| Uygulama | Metal Isıl İşlem / Lazer Kesme |
|---|---|
| Başlama zamanı | İlk kez kullanım için ≤13 dakika |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Garanti | 1 yıl |
| Türü | Tak ve oyna |