| Καθαρότητα αζώτου | 99,99% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 150 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -55°C |
| Τεχνολογία | μονάδα αζώτου μεμβράνης |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,99% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 70 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -55°C |
| Τεχνολογία | μονάδα αζώτου μεμβράνης |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,99% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 200 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,7 MPa |
| Δροσιάς | -50 ° C |
| Τεχνολογία | μονάδα αζώτου μεμβράνης |
| Μέρη | Δοχείο πίεσης |
|---|---|
| Δυνατότητα αποθήκευσης | Εργασία σε πραγματικό χρόνο |
| Διάρκεια Ζωής | 8-10 χρόνια με σωστή συντήρηση |
| Χρώμα | Λευκό |
| Πίεση κολπίσκων αέρα | 7~9Bar |
| Εργασιακή πίεση | 6 έως 8 bar |
|---|---|
| συσκευασία | Γειτονιά με μαργαριταρένιο μαλλί, 1 PC σε ένα κουτί. |
| Μέρη | Δοχείο πίεσης |
| Χρώμα | Λευκό |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 53*43/101εκ. |
| Δυναμικότητα | Μικρό |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Τύπος | Φορητός |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Συχνότητα | 50/60Hz ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Παραγωγή αζώτου | 990,99% - 99,999% |
| Πίεση | 00,6-0,8Mpa |
| Δυναμικότητα | Μικρό |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Αξιόπιστη | Υψηλή |
|---|---|
| παραγωγή αζώτου | Συνεχή |
| Απόδοση | Υψηλό επίπεδο |
| Κόστος Παραγωγής | Ελαχιστοποιημένο |
| Τεχνολογία | Προχωρημένο |
| Ανθεκτικότητα | Διαρκής |
|---|---|
| Εφαρμογή | ΚΑΤΑΣΜΟΣ ΛΑΣΕΡ |
| Κόστος Παραγωγής | Ελαχιστοποιημένο |
| Τεχνολογία | Προχωρημένο |
| Απαιτήσεις χώρου | Ελάχιστο |
| Εφαρμογή | Θερμική Επεξεργασία Μετάλλων / Κοπή με Λέιζερ |
|---|---|
| Χρόνος ξεκινήματος | ≤13 Λεπτά Για Πρώτη Χρήση |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος | Συνδεθείτε και παίξτε |