| Czystość azotu | 99,99% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 150 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -55°C |
| Technologia | Membranowa jednostka azotu |
| Czystość azotu | 99,99% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 70 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -55°C |
| Technologia | Membranowa jednostka azotu |
| Czystość azotu | 99,99% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 200 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,7 MPa |
| Punkt rosy | -50 ° C. |
| Technologia | Membranowa jednostka azotu |
| Części | Zbiornik ciśnieniowy |
|---|---|
| Pojemność magazynowa | Praca w czasie rzeczywistym |
| Długość życia | 8-10 lat przy odpowiedniej konserwacji |
| Kolor | Biały |
| Ciśnienie wlotowe powietrza | 7 ~ 9bar |
| Ciśnienie pracy | 6~8 barów |
|---|---|
| opakowanie | Drewniana skrzynka z wełny perłowej, 1 sztukę w jednym pudełku |
| Części | Zbiornik ciśnieniowy |
| Kolor | Biały |
| Wymiar | 53*43/101cm |
| Pojemność | małe |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Rodzaj | Przenośny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Źródło energii | Elektryczne |
| Częstotliwość | 50/60 Hz lub dostosowane |
|---|---|
| Wydajność azotu | 99,99%-99,999% |
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
| Pojemność | małe |
| Źródło energii | Elektryczne |
| Niezawodność | Wysoki |
|---|---|
| wytwarzanie azotu | ciągły |
| wydajność | wysoki poziom |
| Koszty produkcji | Zminimalizowane |
| technologii | Zaawansowany |
| Trwałość | Długotrwałe |
|---|---|
| Zastosowanie | cięcie laserowe |
| Koszty produkcji | Zminimalizowane |
| technologii | Zaawansowany |
| Wymagania przestrzenne | Minimalny |
| Zastosowanie | Metalowe obróbka ciepła / cięcie laserowe |
|---|---|
| Czas rozruchu | ≤13 minut po raz pierwszy |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj | Podłącz i graj |