| Stikstofzuiverheid | 99,99% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 150 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -55°C |
| Technologie | membraan stikstofeenheid |
| Stikstofzuiverheid | 99,99% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 70 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -55°C |
| Technologie | membraan stikstofeenheid |
| Stikstofzuiverheid | 99,99% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 200 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,7 MPa |
| Dauwpunt | -50 ° C |
| Technologie | membraan stikstofeenheid |
| Deeltjes | Drukvat, motor, motor, lager, pomp, overige |
|---|---|
| Bergingskapaciteit | Werk in realtime |
| Levensduur | 8-10 jaar met goed onderhoud |
| Kleur | Wit |
| De Druk van de luchtinham | 7 tot en met 9 bar |
| Werkdruk | 6 ~ 8 bar |
|---|---|
| verpakking | Houten kist met parelmoerwol, 1 stuk verpakt in één doos |
| Deeltjes | Drukvat, motor, motor, lager, pomp, overige |
| Kleur | Wit |
| DIMENSIE | 53*43/101cm |
| Capaciteit | Klein |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Type | Draagbaar |
| Garantie | 1 jaar |
| Stroombron | Elektrisch |
| Frequentie | 50/60Hz of aangepast |
|---|---|
| Stikstofoutput | 99.99%-99.999% |
| Druk | 0.6-0.8Mpa |
| Capaciteit | Klein |
| Stroombron | Elektrisch |
| Betrouwbaarheid | Hoog |
|---|---|
| stikstofopwekking | Continu |
| Efficiëntie | Hoog niveau |
| Productiekosten | Gemaximaliseerd |
| Technologie | Geavanceerd |
| Duurzaamheid | Langdurig |
|---|---|
| Toepassing | Lasersnijden |
| Productiekosten | Gemaximaliseerd |
| Technologie | Geavanceerd |
| Ruimtebehoefte | Minimaal |
| Toepassing | Metalen warmtebehandeling / lasersnijden |
|---|---|
| Starttijd | ≤13 minuten voor eerste gebruik |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Plug en play |