| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 14 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | PSA KOMPAKT |
| Kapasite | küçük |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Türü | Portatif |
| Garanti | 1 yıl |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Türü | Tak ve oyna |
|---|---|
| Akış Hızı | 1-20 nm3/s |
| Basınç | 0,6-0,8 MPa |
| Operasyon modu | Otomatik |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 11 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | PSA KOMPAKT |
| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 0,5 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,3 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | MEMBRAN MİNYATÜR |
| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 18 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | PSA TAŞINABİLİR |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 5 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA TAŞINABİLİR |
| Azot saflığı | % 99.5 |
|---|---|
| Akış Hızı | 15 Nm3/h |
| Çıkış basıncı | 0.5 MPa |
| Çiy noktası | -40°C |
| Teknoloji | PSA TAŞINABİLİR |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 2 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,4 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | MEMBRAN TAŞINABİLİR |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 12 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA TAŞINABİLİR |