| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 1 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,4 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA MASA ÜSTÜ |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 4 Nm3/h |
| Çıkış basıncı | 0.5 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA TAŞINABİLİR |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 0,8 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,3 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA MİNYATÜR |
| Azot saflığı | %99,9 |
|---|---|
| Akış Hızı | 22 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.7 MPa |
| Çiy noktası | -45°C |
| Teknoloji | PSA TAŞINABİLİR |
| Malzeme | Laboratuvar sınıfı |
|---|---|
| Türü | Lab Mini PSA |
| Kapasite | Mini azot jeneratörü |
| Teknoloji | PSA (Basınç Salıncak Adsorpsiyonu) |
| nitrojen çıkışı | %99,99 - %99,999 |
| Malzeme | Laboratuvar sınıfı |
|---|---|
| Güç kaynağı | Elektrikli |
| Kapasite | Mini azot jeneratörü |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Teknoloji | PSA (Basınç Salıncak Adsorpsiyonu) |
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
|---|---|
| Türü | Lab Mini PSA |
| Güç kaynağı | Elektrikli |
| nitrojen çıkışı | %99,99 - %99,999 |
| Saflık Seviyesi | Yüksek |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
|---|---|
| Çalışma prensibi | Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Akış Hızı | 33-50 ml/dakika |
| Basınç | 7-9 bar |
| güç kaynağı | Elektrikli |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Gas_type | Azot |
| Voltaj | 110V/220V veya özelleştirilmiş |
| Basınç | 7-9 bar |
| Ürün tipi | Azot Jeneratörü |
|---|---|
| Saflık | %99,99 - %99,999 |
| Gas_type | Azot |
| Teknoloji | Azot üretimi |
| Üretim kapasitesi | küçük |