| Stikstofzuiverheid | 99,5% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 14 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -40°C |
| Technologie | PSA COMPACT |
| Capaciteit | Klein |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Type | Draagbaar |
| Garantie | 1 jaar |
| Stroombron | Elektrisch |
| Type | Plug en play |
|---|---|
| Debiet | 1-20 Nm3/u |
| Druk | 00,6-0,8 MPa |
| Operatiemodus | Automatisch |
| Voeding | 220V/50Hz of Aangepast |
| Stikstofzuiverheid | 99,5% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 11 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -40°C |
| Technologie | PSA COMPACT |
| Stikstofzuiverheid | 99,5% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 0,5 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,3 MPa |
| Dauwpunt | -40°C |
| Technologie | MEMBRAAN MINIATUUR |
| Stikstofzuiverheid | 99,5% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 18 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -40°C |
| Technologie | PSA DRAAGBAAR |
| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 5 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | PSA DRAAGBAAR |
| Stikstofzuiverheid | 99,5% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 15 Nm3/h |
| Uitgangsdruk | 0,5 MPa |
| Dauwpunt | -40°C |
| Technologie | PSA DRAAGBAAR |
| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 2 Nm3/h |
| Uitgangsdruk | 0,4 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | MEMBRAAN DRAAGBAAR |
| Stikstofzuiverheid | 99,9% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 12 Nm³/u |
| Uitgangsdruk | 0,6 MPa |
| Dauwpunt | -45°C |
| Technologie | PSA DRAAGBAAR |