| Czystość azotu | 99,5% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 14 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -40°C |
| Technologia | KOMPAKTOWY PSA |
| Pojemność | małe |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Rodzaj | Przenośny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Źródło energii | Elektryczne |
| Rodzaj | Podłącz i graj |
|---|---|
| Wskaźnik przepływu | 1-20 nm3/h |
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
| Tryb działania | Automatyczne |
| Zasilanie | 220V/50Hz lub dostosowane |
| Czystość azotu | 99,5% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 11 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -40°C |
| Technologia | KOMPAKTOWY PSA |
| Czystość azotu | 99,5% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 0,5 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,3 MPa |
| Punkt rosy | -40°C |
| Technologia | MINIATURA MEMBRANY |
| Czystość azotu | 99,5% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 18 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -40°C |
| Technologia | PRZENOŚNY PSA |
| Czystość azotu | 99,9% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 5 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -45°C |
| Technologia | PRZENOŚNY PSA |
| Czystość azotu | 99,5% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 15 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,5 MPa |
| Punkt rosy | -40°C |
| Technologia | PRZENOŚNY PSA |
| Czystość azotu | 99,9% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 2 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,4 MPa |
| Punkt rosy | -45°C |
| Technologia | MEMBRANA PRZENOŚNA |
| Czystość azotu | 99,9% |
|---|---|
| Natężenie przepływu | 12 Nm3/h |
| Ciśnienie wyjściowe | 0,6 MPa |
| Punkt rosy | -45°C |
| Technologia | PRZENOŚNY PSA |