| Καθαρότητα αζώτου | 99,5% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 14 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -40°C |
| Τεχνολογία | PSA COMPACT |
| Δυναμικότητα | Μικρό |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Τύπος | Φορητός |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Τύπος | Συνδεθείτε και παίξτε |
|---|---|
| Ροή | 1-20 Nm3/h |
| Πίεση | 00,6-0,8 MPa |
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτοματοποιημένο |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 220V/50Hz ή προσαρμοσμένος |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,5% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 11 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -40°C |
| Τεχνολογία | PSA COMPACT |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,5% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 0,5 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,3 MPa |
| Δροσιάς | -40°C |
| Τεχνολογία | ΜΙΝΙΑΤΟΥΡΑ ΜΕΜΒΡΑΝΗΣ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,5% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 18 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -40°C |
| Τεχνολογία | PSA ΦΟΡΗΤΟ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 5 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | PSA ΦΟΡΗΤΟ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,5% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 15 Nm3/h |
| Πίεση εξόδου | 0,5 MPa |
| Δροσιάς | -40°C |
| Τεχνολογία | PSA ΦΟΡΗΤΟ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 2 Nm3/h |
| Πίεση εξόδου | 0,4 Mpa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | ΜΕΜΒΡΑΝΗ ΦΟΡΗΤΗ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 12 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | PSA ΦΟΡΗΤΟ |