| Nitrogen Purity | 99.5% |
|---|---|
| Flow Rate | 14 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.6 MPa |
| Dew Point | -40°C |
| Technology | PSA COMPACT |
| Capacity | Small |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Type | Portable |
| Warranty | 1 Year |
| Power Source | Electric |
| Type | Plug And Play |
|---|---|
| Flow Rate | 1-20 Nm3/h |
| Pressure | 0.6-0.8 MPa |
| Operation Mode | Automatic |
| Power Supply | 220V/50Hz Or Customized |
| Nitrogen Purity | 99.5% |
|---|---|
| Flow Rate | 11 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.6 MPa |
| Dew Point | -40°C |
| Technology | PSA COMPACT |
| Nitrogen Purity | 99.5% |
|---|---|
| Flow Rate | 0.5 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.3 MPa |
| Dew Point | -40°C |
| Technology | MEMBRANE MINIATURE |
| Nitrogen Purity | 99.5% |
|---|---|
| Flow Rate | 18 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.6 MPa |
| Dew Point | -40°C |
| Technology | PSA PORTABLE |
| Nitrogen Purity | 99.9% |
|---|---|
| Flow Rate | 5 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.6 MPa |
| Dew Point | -45°C |
| Technology | PSA PORTABLE |
| Nitrogen Purity | 99.5% |
|---|---|
| Flow Rate | 15 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.5 MPa |
| Dew Point | -40°C |
| Technology | PSA PORTABLE |
| Nitrogen Purity | 99.9% |
|---|---|
| Flow Rate | 2 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.4 MPa |
| Dew Point | -45°C |
| Technology | MEMBRANE PORTABLE |
| Nitrogen Purity | 99.9% |
|---|---|
| Flow Rate | 12 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.6 MPa |
| Dew Point | -45°C |
| Technology | PSA PORTABLE |