| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 1 Nm3/h |
| Πίεση εξόδου | 0,4 Mpa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | ΠΑΓΚΟΣ PSA |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,5% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 25 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,7 MPa |
| Δροσιάς | -40°C |
| Τεχνολογία | PSA COMPACT |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 4 Nm3/h |
| Πίεση εξόδου | 0,5 MPa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | PSA ΦΟΡΗΤΟ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 7 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | PSA COMPACT |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,5% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 18 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -40°C |
| Τεχνολογία | PSA ΦΟΡΗΤΟ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 30 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,7 MPa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | PSA COMPACT |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 0,8 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,3 MPa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | ΜΙΝΙΑΤΟΥΡΑ PSA |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,5% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 14 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -40°C |
| Τεχνολογία | PSA COMPACT |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 22 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,7 MPa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | PSA ΦΟΡΗΤΟ |
| Πίεση | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Τύπος | Συνδεθείτε και παίξτε |
| Χρόνος ξεκινήματος | ≤13 Λεπτά Για Πρώτη Χρήση |
| Τύπος αερίου | Άζωτο (N2) |
| σημείο δροσιάς | -40°C |