| Επίπεδο καθαρότητας | Υψηλή |
|---|---|
| Δυναμικότητα | Μίνι γεννήτρια αζώτου |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Χρήση | Εργαστήριο |
| Μέγεθος | ΜΙΝΙ |
| Πίεση | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| σημείο δροσιάς | -40°C |
| Εφαρμογή | Θερμική Επεξεργασία Μετάλλων / Κοπή με Λέιζερ |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 220V/50Hz ή προσαρμοσμένος |
| Αρχή λειτουργίας | Προσρόφηση με μεταβολή πίεσης (PSA) |
|---|---|
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
|---|---|
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Ρυθμός ροής | 33-50 ml/λεπτό |
| σύστημα ελέγχου | PLC |
| Αρχή Εργασίας | Προσρόφηση ταλάντωσης πίεσης (PSA) |
| Απόδοση | Υψηλή |
|---|---|
| Πίεση λειτουργίας | PSA |
| Τύπος | Μίνι PSA Εργαστηρίου |
| Παραγωγή αζώτου | 990,99% - 99,999% |
| Χρήση | Εργαστήριο |
| Χρήση | Εργαστήριο |
|---|---|
| Τύπος | Μίνι PSA Εργαστηρίου |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρικό |
| Μέγεθος | ΜΙΝΙ |
| Παραγωγή αζώτου | 990,99% - 99,999% |
| Δημιουργία Νέου Υλικού | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τύπος | PSA |
| Χωρισμός αέρα | - Ναι, ναι. |
| ΚΑΤΑΣΜΟΣ ΛΑΣΕΡ | - Ναι, ναι. |
| Αεροπορία | 1-20Nm3/h |
| Τύπος γεννήτριας | εργαστηριακή γεννήτρια αζώτου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Μέγεθος | Μικρό |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρονική ροή 220V/50HZ ή προσαρμοσμένη |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
|---|---|
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Τύπος αερίου | Αζώτο |
| Ροή | 33-50 ml/λεπτό |
| Ροή | 33-50 ml/λεπτό |
|---|---|
| Τύπος αερίου | Αζώτο |
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |