| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 45 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,7 MPa |
| Δροσιάς | -65°C |
| Τεχνολογία | ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ ΜΕΜΒΡΑΝΩΝ PSA |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 120 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -60°C |
| Τεχνολογία | PSA ΔΙΠΥΡΓΟΣ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 20 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,7 MPa |
| Δροσιάς | -60°C |
| Τεχνολογία | ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ ΜΕΜΒΡΑΝΩΝ PSA |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9995% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 30 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,8 MPa |
| Δροσιάς | -70°C |
| Τεχνολογία | ΜΟΡΙΑΚΟ ΚΟΣΚΙΝΟ PSA ΑΝΘΡΑΚΑ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 50 Nm³/ώρα |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -65°C |
| Τεχνολογία | PSA ΔΙΠΥΡΓΟΣ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9995% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 60 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,7 MPa |
| Δροσιάς | -70°C |
| Τεχνολογία | ΜΟΡΙΑΚΟ ΚΟΣΚΙΝΟ PSA ΑΝΘΡΑΚΑ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 80 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,5 MPa |
| Δροσιάς | -60°C |
| Τεχνολογία | ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ ΜΕΜΒΡΑΝΩΝ PSA |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 100 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,8 MPa |
| Δροσιάς | -65°C |
| Τεχνολογία | PSA ΔΙΠΥΡΓΟΣ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9995% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 5 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,5 MPa |
| Δροσιάς | -70°C |
| Τεχνολογία | ΜΟΡΙΑΚΟ ΚΟΣΚΙΝΟ PSA ΑΝΘΡΑΚΑ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 15 Nm3/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -60°C |
| Τεχνολογία | ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ ΜΕΜΒΡΑΝΩΝ PSA |