| Κέρδος | αυξανόμενος |
|---|---|
| Συντήρηση | Εύκολο και Φθηνό |
| Απόδοση | Υψηλό επίπεδο |
| Κόστος Παραγωγής | Ελαχιστοποιημένο |
| Καταναλώσεις ενέργειας | χαμηλή |
| Τύπος | Γεννήτρια αερίου αζώτου |
|---|---|
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 50 λίτρα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5-45°C |
| DIEMENSION | 53*43*101εκ. |
| Δυναμικό παραγωγής | 18~40L/Λεπτό |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,99% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 150 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -55°C |
| Τεχνολογία | μονάδα αζώτου μεμβράνης |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,99% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 70 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -55°C |
| Τεχνολογία | μονάδα αζώτου μεμβράνης |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,99% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 200 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,7 MPa |
| Δροσιάς | -50 ° C |
| Τεχνολογία | μονάδα αζώτου μεμβράνης |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,99% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 150 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -55°C |
| Τεχνολογία | μονάδα αζώτου μεμβράνης |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,99% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 70 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -55°C |
| Τεχνολογία | μονάδα αζώτου μεμβράνης |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,99% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 200 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,7 MPa |
| Δροσιάς | -50 ° C |
| Τεχνολογία | μονάδα αζώτου μεμβράνης |
| Ενσωμάτωση | Χωρίς ραφή |
|---|---|
| Ανθεκτικότητα | Υψηλή |
| ακρίβεια | Υψηλή |
| Συμβατότητα | Ευρύ φάσμα των υλικών |
| Αποδοτική από πλευράς κόστους | - Ναι, ναι. |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9995% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 40 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,7 MPa |
| Δροσιάς | -70°C |
| Τεχνολογία | ΜΟΡΙΑΚΟ ΚΟΣΚΙΝΟ PSA ΑΝΘΡΑΚΑ |