| Μέρη | Δοχείο πίεσης |
|---|---|
| Δυνατότητα αποθήκευσης | Εργασία σε πραγματικό χρόνο |
| Διάρκεια Ζωής | 8-10 χρόνια με σωστή συντήρηση |
| Χρώμα | Λευκό |
| Πίεση κολπίσκων αέρα | 7~9Bar |
| Πίεση | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 220V/50Hz ή προσαρμοσμένος |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Ροή | 1-20 Nm3/h |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Ροή | 18-33L/min |
| σημείο δροσιάς | -40°C |
| Μέθοδος ψύξης | αερόψυξη |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 30 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,7 MPa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | PSA COMPACT |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 5 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | PSA ΦΟΡΗΤΟ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,5% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 9 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,5 MPa |
| Δροσιάς | -40°C |
| Τεχνολογία | ΜΕΜΒΡΑΝΗ ΣΥΜΠΥΠ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,5% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 14 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -40°C |
| Τεχνολογία | PSA COMPACT |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 2 Nm3/h |
| Πίεση εξόδου | 0,4 Mpa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | ΜΕΜΒΡΑΝΗ ΦΟΡΗΤΗ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 4 Nm3/h |
| Πίεση εξόδου | 0,5 MPa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | PSA ΦΟΡΗΤΟ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,5% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 0,5 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,3 MPa |
| Δροσιάς | -40°C |
| Τεχνολογία | ΜΙΝΙΑΤΟΥΡΑ ΜΕΜΒΡΑΝΗΣ |