| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 16 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | PSA ΦΟΡΗΤΟ |
| Δείκτης ροής | 18-33 λίτρα/min |
|---|---|
| Εφαρμογή | Παραγωγή τροφίμων |
| Ονομασία προϊόντος | Φορητό Εργοστάσιο Παραγωγής Αζώτου για Τρόφιμα N₂ Μηχανή Παραγωγής Αερίου Μικρή Γεννήτρια Αζώτου για |
| Τύπος προϊόντος | Γεννήτρια αζώτου |
| Παραγωγή_Δυνατότητα | Μικρό |
| Ροή | 33-50 L/λεπτό |
|---|---|
| Τύπος | γεννήτρια |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Αυτόματη διακοπή λειτουργίας |
| Μεταφορητότητα | Φορητός |
| Περιοχή πίεσης | 7-9 Bar |
| Παραγωγή αζώτου | 990,99% - 99,999% |
|---|---|
| Ροή | 18-33L/min |
| Εφαρμογή | Μηχανή Παραγωγής Αζώτου για Συσκευασία Τροφίμων |
| Συχνότητα | 50/60Hz ή προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Αρχή λειτουργίας | Προσρόφηση με μεταβολή πίεσης (PSA) |
|---|---|
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Απαιτήσεις χώρου | Ελάχιστο |
|---|---|
| Εφαρμογή | ΚΑΤΑΣΜΟΣ ΛΑΣΕΡ |
| Καταναλώσεις ενέργειας | χαμηλή |
| Τεχνολογία | Προχωρημένο |
| Συντήρηση | Εύκολο και Φθηνό |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 5 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | PSA ΦΟΡΗΤΟ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,5% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 15 Nm3/h |
| Πίεση εξόδου | 0,5 MPa |
| Δροσιάς | -40°C |
| Τεχνολογία | PSA ΦΟΡΗΤΟ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 2 Nm3/h |
| Πίεση εξόδου | 0,4 Mpa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | ΜΕΜΒΡΑΝΗ ΦΟΡΗΤΗ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 12 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | PSA ΦΟΡΗΤΟ |