| Πίεση | 7-9 Bar |
|---|---|
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρονική ροή 220V/50HZ ή προσαρμοσμένη |
| Μέγεθος | Μικρό |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
|---|---|
| Αρχή λειτουργίας | Προσρόφηση με μεταβολή πίεσης (PSA) |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Ροή | 33-50 ml/λεπτό |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Μέγεθος | Μικρό |
|---|---|
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Απόδοση | Υψηλή απόδοση |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρονική ροή 220V/50HZ ή προσαρμοσμένη |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
|---|---|
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Αρχή λειτουργίας | Προσρόφηση με μεταβολή πίεσης (PSA) |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Ροή | 33-50 ml/λεπτό |
| Αρχή λειτουργίας | Προσρόφηση με μεταβολή πίεσης (PSA) |
|---|---|
| Μέγεθος | Μικρό |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Ροή | 33-50 ml/λεπτό |
| Απόδοση | Υψηλή απόδοση |
|---|---|
| Ροή | 33-50 ml/λεπτό |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Αρχή λειτουργίας | Προσρόφηση με μεταβολή πίεσης (PSA) |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| σύστημα ελέγχου | PLC |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 33-50 ml/λεπτό |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Μέγεθος | Μικρό |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Τροφοδοτικό | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Καθαρότητα | 99,99%-99,999% |
| Επίπεδο καθαρότητας | Ψηλά |
| Αποδοτικότητα | Ψηλά |
| Υλικό | Εργαστηριακού βαθμού |
| Καθαρότητα | 99,99%-99,999% |
|---|---|
| Μέγεθος | Μικρό |
| Τύπος αερίου | Αζωτο |
| Αρχή Εργασίας | Προσρόφηση ταλάντωσης πίεσης (PSA) |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Τύπος_Αερίου | Αζώτο |
| Τάση | 110V/220V ή προσαρμοσμένο |
| Πίεση | 7-9 Bar |