| Διάρκεια Ζωής | 8-10 χρόνια με σωστή συντήρηση |
|---|---|
| Πίεση παραγωγής | 2-6 φραγμός |
| συσκευασία | Γειτονιά με μαργαριταρένιο μαλλί, 1 PC σε ένα κουτί. |
| Μέρη | Δοχείο πίεσης |
| Μέθοδος ελέγχου | Αυτόματος έλεγχος |
| σημείο δροσιάς | -40°C |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σύστημα συγκόλλησης λέιζερ |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Πηγή Ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Αγνότητα αζώτου | ≥99.999% |
| Τροφοδοσία ρεύματος | AC 220V ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ροή | 18-33 λίτρα/min |
| Σταθερότητα Πίεσης Εξόδου | Σταθερό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5-45°C |
| Διαστάσεις | 540 χλμ. × 420 χλμ. × 1060 χλμ. |
| Μέθοδος παροχής αζώτου | ΣΥΝΕΧΗΣ |
|---|---|
| Βάρος | 100 Kg |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Διαστάσεις | 540 χλμ. × 420 χλμ. × 1060 χλμ. |
| Σταθερότητα Πίεσης Εξόδου | Σταθερός |
| Ακριβότητα ελέγχου πίεσης | ±1% |
|---|---|
| Τρόπος ελέγχου πίεσης | Εγχειρίδιο |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Μέθοδος παροχής αζώτου | Συνεχή |
| Ροή | 18-33 λίτρα/min |
| ακρίβεια | Υψηλή |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Πολλαπλομορφία | Υψηλή |
| Ταχύτητα κοπής | Υψηλή |
| Συμβατότητα | Ευρύ φάσμα των υλικών |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
|---|---|
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρονική ροή 220V/50HZ ή προσαρμοσμένη |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Τύπος γεννήτριας | εργαστηριακή γεννήτρια αζώτου |