| Yaşam süresi | Uygun bakım ile 8-10 yıl |
|---|---|
| Çıkış Basıncı | 2-6 çubuk |
| Paketleme | İnci Yünü İle Ahşap Kutu, 1 Adet Bir Kutuda Paketlenmiş |
| Parçalar | Basınçlı kap, motor, motor, rulman, pompa, diğer |
| Kontrol Yöntemi | otomatik kontrol |
| çiğ noktası | -40°C |
|---|---|
| Uygulama | Lazer kaynak sistemi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| nitrojen saflığı | ≥%99,999 |
| Güç kaynağı | AC 220V veya özel |
|---|---|
| Akış Hızı | 18-33 l/dk |
| Çıktı basıncı stabilitesi | Kararlı |
| Çalışma sıcaklığı | 5-45°C |
| Boyutları | 540mm x 420mm x 1060mm |
| Azot besleme yöntemi | Sürekli |
|---|---|
| Ağırlık | Yepyeni |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Boyutlar | 540mm x 420mm x 1060mm |
| Çıktı basıncı stabilitesi | Stabil |
| Basınç Kontrol Doğruluğu | ±1% |
|---|---|
| Basınç kontrol modu | Kılavuz |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Azot besleme yöntemi | sürekli |
| Akış Hızı | 18-33 l/dk |
| Kesinlik | Yüksek |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Çeşitlilik | Yüksek |
| Hız kesmek | Yüksek |
| Uyumluluk | Geniş Malzeme Yelpazesi |
| Uygulama | Laboratuvar |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya Özelleştirilmiş |
| Basınç | 7-9 bar |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Jeneratör tipi | Laboratuvar nitrojen jeneratörü |