| طول عمر | ۸ تا ۱۰ سال با نگهداری مناسب |
|---|---|
| فشار خروجی | 2-6 بار |
| بسته بندی | جعبه چوبی با پشم مروارید، 1 عدد در یک جعبه بسته بندی شده است. |
| قطعات | ظرف فشار، موتور، موتور، پرت، پمپ، دیگر |
| روش کنترل | کنترل خودکار |
| نقطه شبنم | -40 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| برنامه | سیستم جوش لیزر |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| منبع برق | برق |
| خلوص نیتروژن | ≥99.999٪ |
| منبع برق | AC 220V یا سفارشی |
|---|---|
| نرخ جریان | 18-33 لیتر در دقیقه |
| پایداری فشار خروجی | پایدار |
| دمای کار | 5-45 درجه سانتیگراد |
| ابعاد | 540mm x 420mm x 1060mm |
| روش تأمین نیتروژن | مستمر |
|---|---|
| وزن | 100 کیلوگرم |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| ابعاد | 540mm x 420mm x 1060mm |
| پایداری فشار خروجی | پایدار |
| دقت کنترل فشار | ±1% |
|---|---|
| حالت کنترل فشار | راهنما |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| روش تأمین نیتروژن | مداوم |
| نرخ جریان | 18-33 لیتر در دقیقه |
| دقت، درستی | بالا |
|---|---|
| سیستم کنترل | PLC |
| انعطاف پذیری | بالا |
| سرعت برش | بالا |
| سازگاری | طیف گسترده ای از مواد |
| درخواست | آزمایشگاه |
|---|---|
| منبع برق | AC 220V/50Hz یا سفارشی |
| فشار | 7-9 بار |
| سیستم کنترل | PLC |
| نوع ژنراتور | ژنراتور نیتروژن آزمایشگاهی |