| Τύπος | Γεννήτρια αερίου αζώτου |
|---|---|
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 50 λίτρα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5-45°C |
| DIEMENSION | 53*43*101εκ. |
| Δυναμικό παραγωγής | 18~40L/Λεπτό |
| Εφαρμογή | Θερμική Επεξεργασία Μετάλλων / Κοπή με Λέιζερ |
|---|---|
| Χρόνος ξεκινήματος | ≤13 Λεπτά Για Πρώτη Χρήση |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος | Συνδεθείτε και παίξτε |
| Πίεση | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 220V/50Hz ή προσαρμοσμένος |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Ροή | 1-20 Nm3/h |
| Τύπος | Συνδεθείτε και παίξτε |
|---|---|
| Ροή | 1-20 Nm3/h |
| Πίεση | 00,6-0,8 MPa |
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτοματοποιημένο |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 220V/50Hz ή προσαρμοσμένος |
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 220V/50Hz ή προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Θερμική Επεξεργασία Μετάλλων / Κοπή με Λέιζερ |
| Ροή | 1-20 Nm3/h |
| Τύπος | Συνδεθείτε και παίξτε |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτοματοποιημένο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ροή | 1-20 Nm3/h |
| Μέρη | Δοχείο πίεσης |
|---|---|
| Δυνατότητα αποθήκευσης | Εργασία σε πραγματικό χρόνο |
| Διάρκεια Ζωής | 8-10 χρόνια με σωστή συντήρηση |
| Χρώμα | Λευκό |
| Πίεση κολπίσκων αέρα | 7~9Bar |
| Τύπος | Σύστημα Συγκόλλησης και Κοπής με Laser |
|---|---|
| Ανθεκτικότητα | Υψηλή |
| Ταχύτητα συγκόλλησης | Υψηλή |
| Ταχύτητα κοπής | Υψηλή |
| Κατανάλωση ενέργειας | χαμηλή |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20-40°C |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Μέθοδος ελέγχου | Αυτόματος έλεγχος |
| Εργασιακή πίεση | 6 έως 8 bar |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 53*43/101εκ. |
| Εργασιακή πίεση | 6 έως 8 bar |
|---|---|
| συσκευασία | Γειτονιά με μαργαριταρένιο μαλλί, 1 PC σε ένα κουτί. |
| Μέρη | Δοχείο πίεσης |
| Χρώμα | Λευκό |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 53*43/101εκ. |