| Levensduur | 8-10 jaar met goed onderhoud |
|---|---|
| Outputdruk | 2-6 bar |
| verpakking | Houten kist met parelmoerwol, 1 stuk verpakt in één doos |
| Deeltjes | Drukvat, motor, motor, lager, pomp, overige |
| Controlemethode | Automatische controle |
| dauwpunt | -40°C |
|---|---|
| Toepassing | Lasersysteem |
| Materiaal | Roestvrij Staal |
| Stroombron | Elektrisch |
| Stikstofzuiverheid | ≥99.999% |
| Voeding | AC 220V of op maat |
|---|---|
| Debiet | 18-33 L/min |
| Uitgangsdrukstabiliteit | Stabiel |
| Bedrijfstemperatuur | 5-45°C |
| Afmetingen | 540mm X 420mm X 1060mm |
| Methode van stikstofvoorziening | CONTINU |
|---|---|
| Gewicht | Roestvrij staal of aangepast |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Afmetingen | 540mm X 420mm X 1060mm |
| Uitgangsdrukstabiliteit | Stabiel |
| Precieze drukregeling | ±1% |
|---|---|
| De wijze van de drukcontrole | Handleiding |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Methode van stikstofvoorziening | Continu |
| Debiet | 18-33 L/min |
| nauwkeurigheid | Hoog |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC's |
| Verscheidenheid | Hoog |
| Snij snelheid | Hoog |
| Compatibiliteit | Brede Waaier van Materialen |
| Toepassing | Laboratorium |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V/50HZ of op maat |
| Druk | 7-9 Bar |
| Controlesysteem | PLC's |
| Type generator | Laboratorium stikstofgenerator |