| Długość życia | 8-10 lat przy odpowiedniej konserwacji |
|---|---|
| Ciśnienie wyjściowe | 2-6 barów |
| opakowanie | Drewniana skrzynka z wełny perłowej, 1 sztukę w jednym pudełku |
| Części | Zbiornik ciśnieniowy |
| Metoda kontroli | Sterowanie automatyczne |
| Punkt rosy | -40℃ |
|---|---|
| Zastosowanie | System spawania laserowego |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Źródło energii | Elektryczne |
| Czystość azotu | ≥99,999% |
| Zasilanie | AC 220V lub na zamówienie |
|---|---|
| Wskaźnik przepływu | 18-33 l/min |
| Stabilność ciśnienia wyjściowego | Stabilny |
| Temperatura pracy | 5-45°C |
| Wymiary | 540 mm x 420 mm x 1060 mm |
| Metoda zaopatrzenia w azot | Ciągły |
|---|---|
| Waga | 100 kg |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Wymiary | 540 mm x 420 mm x 1060 mm |
| Stabilność ciśnienia wyjściowego | Stabilny |
| Dokładność kontroli ciśnienia | ± 1% |
|---|---|
| Tryb kontroli ciśnienia | Podręcznik |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Metoda zaopatrzenia w azot | ciągły |
| Wskaźnik przepływu | 18-33 l/min |
| Precyzja | Wysoki |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Różnorodność | Wysoki |
| Prędkość cięcia | Wysoki |
| Zgodność | Szeroka gama materiałów |
| Zastosowanie | Laboratorium |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220V/50 Hz lub dostosowane |
| Ciśnienie | 7-9 bar |
| System sterowania | PLC |
| Typ generatora | Generator azotu w laboratorium |