| Καθαρότητα αζώτου | 99,9995% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 40 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,7 MPa |
| Δροσιάς | -70°C |
| Τεχνολογία | ΜΟΡΙΑΚΟ ΚΟΣΚΙΝΟ PSA ΑΝΘΡΑΚΑ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 3 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,4 Mpa |
| Δροσιάς | -60°C |
| Τεχνολογία | PSA ΔΙΠΥΡΓΟΣ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9995% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 25 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,5 MPa |
| Δροσιάς | -70°C |
| Τεχνολογία | ΜΟΡΙΑΚΟ ΚΟΣΚΙΝΟ PSA ΑΝΘΡΑΚΑ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 45 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,7 MPa |
| Δροσιάς | -65°C |
| Τεχνολογία | ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ ΜΕΜΒΡΑΝΩΝ PSA |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,999% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 120 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,6 Mpa |
| Δροσιάς | -60°C |
| Τεχνολογία | PSA ΔΙΠΥΡΓΟΣ |
| Μέγεθος | μίνι |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | Ηλεκτρικός |
| Τύπος | Μίνι PSA Εργαστηρίου |
| Αποδοτικότητα | Ψηλά |
| Ικανότητα | Μίνι γεννήτρια αζώτου |
| σημείο δροσιάς | -40°C |
|---|---|
| Εξοικονόμηση ενέργειας | ≥ 70% |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Τύπος | PSA |
| Καθαρότητα | 99.99%-99.999% |
|---|---|
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Τύπος | PSA |
| Συντήρηση | Χαμηλά |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/380V |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Προστασία από Υπερπίεση, Προστασία από Υπερφόρτωση, Προστασία από Υπερβολική Θερμοκρασία |
| Τύπος | PSA |
| Καθαρότητα | 99.99%-99.999% |
| εξοικονόμηση ενέργειας | ≥ 70% |
| Πιστοποιητικά | π.χ. |
|---|---|
| Εξοικονόμηση ενέργειας | ≥ 70% |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Ροή | 18-33 Nm3/h |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |