| نوع | مولد گاز نیتروژن |
|---|---|
| گنجایش انبار | 50 لیتر |
| دمای کار | 5-45 درجه سانتیگراد |
| ابعاد | 53*43*101 سانتي متر |
| ظرفیت خروجی | 18 تا 40 لیتر/ دقیقه |
| درخواست | عملیات حرارتی فلزی / برش لیزر |
|---|---|
| زمان راه اندازی | ≤13 دقیقه برای اولین بار استفاده کنید |
| خلوص | 99.99٪ - 99.999٪ |
| تضمین | 1 سال |
| نوع | وصل کنید و بازی کنید |
| فشار | 0.6-0.8 مگاپاسکال |
|---|---|
| تضمین | 1 سال |
| منبع برق | 220V/50Hz یا سفارشی |
| خلوص | 99.99٪ - 99.999٪ |
| نرخ جریان | 1-20 nm3/h |
| نوع | وصل کنید و بازی کنید |
|---|---|
| نرخ جریان | 1-20 nm3/h |
| فشار | 0.6-0.8 مگاپاسکال |
| حالت کاربری | خودکار |
| منبع برق | 220V/50Hz یا سفارشی |
| حالت کاربری | خودکار |
|---|---|
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| منبع برق | 220V/50Hz یا سفارشی |
| درخواست | عملیات حرارتی فلزی / برش لیزر |
| نرخ جریان | 1-20 nm3/h |
| نوع | وصل کنید و بازی کنید |
|---|---|
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| حالت کاربری | خودکار |
| تضمین | 1 سال |
| نرخ جریان | 1-20 nm3/h |
| قطعات | ظرف فشار، موتور، موتور، پرت، پمپ، دیگر |
|---|---|
| گنجایش انبار | کار در زمان واقعی |
| طول عمر | ۸ تا ۱۰ سال با نگهداری مناسب |
| رنگ | سفید |
| فشار ورودی هوا | 7 ~ 9bar |
| نوع | سیستم جوشکاری و برش لیزر |
|---|---|
| دوام | بالا |
| سرعت جوش | بالا |
| سرعت برش | بالا |
| مصرف برق | کم |
| دمای کار | -20 ~ -40 |
|---|---|
| سیستم کنترل | PLC |
| روش کنترل | کنترل خودکار |
| فشار کاری | 6 تا 8 بار |
| ابعاد | 53*43/101 سانتیمتر |
| فشار کاری | 6 تا 8 بار |
|---|---|
| بسته بندی | جعبه چوبی با پشم مروارید، 1 عدد در یک جعبه بسته بندی شده است. |
| قطعات | ظرف فشار، موتور، موتور، پرت، پمپ، دیگر |
| رنگ | سفید |
| ابعاد | 53*43/101 سانتیمتر |