| Type | De generator van het stikstofgas |
|---|---|
| Bergingskapaciteit | 50 liter |
| Bedrijfstemperatuur | 5-45°C |
| DIEMENSION | 53*43*101cm |
| Productiecapaciteit | 18~40L/Min |
| Toepassing | Metalen warmtebehandeling / lasersnijden |
|---|---|
| Starttijd | ≤13 minuten voor eerste gebruik |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Plug en play |
| Druk | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Voeding | 220V/50Hz of Aangepast |
| Zuiverheid | 99.99%-99.999% |
| Debiet | 1-20 Nm3/u |
| Type | Plug en play |
|---|---|
| Debiet | 1-20 Nm3/u |
| Druk | 00,6-0,8 MPa |
| Operatiemodus | Automatisch |
| Voeding | 220V/50Hz of Aangepast |
| Operatiemodus | Automatisch |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC besturing |
| Voeding | 220V/50Hz of Aangepast |
| Toepassing | Metalen warmtebehandeling / lasersnijden |
| Debiet | 1-20 Nm3/u |
| Type | Plug en play |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC besturing |
| Operatiemodus | Automatisch |
| Garantie | 1 jaar |
| Debiet | 1-20 Nm3/u |
| Deeltjes | Drukvat, motor, motor, lager, pomp, overige |
|---|---|
| Bergingskapaciteit | Werk in realtime |
| Levensduur | 8-10 jaar met goed onderhoud |
| Kleur | Wit |
| De Druk van de luchtinham | 7 tot en met 9 bar |
| Type | Laserslas- en snijsysteem |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Lassnelheid | Hoog |
| Snij snelheid | Hoog |
| Stroomverbruik | laag |
| Bedrijfstemperatuur | -20~-40°C |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC's |
| Controlemethode | Automatische controle |
| Werkdruk | 6 ~ 8 bar |
| DIMENSIE | 53*43/101cm |
| Werkdruk | 6 ~ 8 bar |
|---|---|
| verpakking | Houten kist met parelmoerwol, 1 stuk verpakt in één doos |
| Deeltjes | Drukvat, motor, motor, lager, pomp, overige |
| Kleur | Wit |
| DIMENSIE | 53*43/101cm |