| Rodzaj | Generator azotu |
|---|---|
| Pojemność magazynowa | 50L |
| Temperatura pracy | 5-45°C |
| Wymiar | 53*43*101cm |
| Wydajność wyjściowa | 18 ~ 40 l/min |
| Zastosowanie | Metalowe obróbka ciepła / cięcie laserowe |
|---|---|
| Czas rozruchu | ≤13 minut po raz pierwszy |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj | Podłącz i graj |
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie | 220V/50Hz lub dostosowane |
| Czystość | 99,99%-99,999% |
| Wskaźnik przepływu | 1-20 nm3/h |
| Rodzaj | Podłącz i graj |
|---|---|
| Wskaźnik przepływu | 1-20 nm3/h |
| Ciśnienie | 0,6-0,8 MPa |
| Tryb działania | Automatyczne |
| Zasilanie | 220V/50Hz lub dostosowane |
| Tryb działania | Automatyczne |
|---|---|
| System sterowania | sterowanie PLC |
| Zasilanie | 220V/50Hz lub dostosowane |
| Zastosowanie | Metalowe obróbka ciepła / cięcie laserowe |
| Wskaźnik przepływu | 1-20 nm3/h |
| Rodzaj | Podłącz i graj |
|---|---|
| System sterowania | sterowanie PLC |
| Tryb działania | Automatyczne |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wskaźnik przepływu | 1-20 nm3/h |
| Części | Zbiornik ciśnieniowy |
|---|---|
| Pojemność magazynowa | Praca w czasie rzeczywistym |
| Długość życia | 8-10 lat przy odpowiedniej konserwacji |
| Kolor | Biały |
| Ciśnienie wlotowe powietrza | 7 ~ 9bar |
| Rodzaj | System spawania i cięcia laserowego |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Szybkość spawania | Wysoki |
| Prędkość cięcia | Wysoki |
| Zużycie energii | Niskie |
| Temperatura pracy | -20 ~ -40 ℃ |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Metoda kontroli | Sterowanie automatyczne |
| Ciśnienie pracy | 6~8 barów |
| Wymiar | 53*43/101cm |
| Ciśnienie pracy | 6~8 barów |
|---|---|
| opakowanie | Drewniana skrzynka z wełny perłowej, 1 sztukę w jednym pudełku |
| Części | Zbiornik ciśnieniowy |
| Kolor | Biały |
| Wymiar | 53*43/101cm |