| Ροή | 33-50 ml/λεπτό |
|---|---|
| Τύπος αερίου | Αζώτο |
| Σχήμα | Γεννήτρια N2 |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Πίεση | 7-9 Bar |
|---|---|
| Αρχή Εργασίας | Προσρόφηση ταλάντωσης πίεσης (PSA) |
| Εκτέλεση | Υψηλή απόδοση |
| σύστημα ελέγχου | PLC |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
| Πίεση εργασίας | 6 ~ 8 bar |
|---|---|
| Πίεση κολπίσκων αέρα | 7~9Bar |
| Πεδίο εισόδου αέρα | 8kg-10kg |
| εξαρτήματα | Δοχείο πίεσης |
| Διάσταση | 53*43/101εκ. |
| Απαιτούμενη ισχύς | 220V/ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Πηγή Ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| ενισχυτής | - Ναι, ναι. |
| Καθαρότητα | ≥99.99% |
| Πίεση αέρα | 0.7-0.9MPA |
| Σταθερότητα Πίεσης Εξόδου | Σταθερό |
|---|---|
| Βάρος | 100 κιλά |
| Μέθοδος παροχής αζώτου | Συνεχή |
| Τροφοδοσία ρεύματος | AC 220V ή προσαρμοσμένο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5-45°C |
| Δημιουργία Νέου Υλικού | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τύπος | PSA |
| Χωρισμός αέρα | - Ναι, ναι. |
| ΚΑΤΑΣΜΟΣ ΛΑΣΕΡ | - Ναι, ναι. |
| Αεροπορία | 1-20Nm3/h |
| ΚΑΤΑΣΜΟΣ ΛΑΣΕΡ | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Απαιτούμενη ισχύς | 220V ή προσαρμοσμένο |
| Δημιουργία Νέου Υλικού | - Ναι, ναι. |
| Εξοικονόμηση ενέργειας | - Ναι, ναι. |
| ενισχυτής | - Ναι, ναι. |
| Τύπος | Γεννήτρια αερίου αζώτου |
|---|---|
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 50 λίτρα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5-45°C |
| DIEMENSION | 53*43*101εκ. |
| Δυναμικό παραγωγής | 18~40L/Λεπτό |
| Τύπος | Γεννήτρια αερίου αζώτου |
|---|---|
| Πίεση παραγωγής | 2-6 φραγμός |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 50 λίτρα |
| Δυναμικότητα | 1-20 N M3/h |
| Κόστος συντήρησης | Λιγότερο από 1% της συνολικής επένδυσης |
| Πίεση παραγωγής | 2-6 φραγμός |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Αυτόματος έλεγχος |
| Σύστημα Ελέγχου | ΠΛΚ |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | Εργασία σε πραγματικό χρόνο |
| Τύπος | Γεννήτρια αερίου αζώτου |