| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 1 Nm3/h |
| Πίεση εξόδου | 0,4 Mpa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | ΠΑΓΚΟΣ PSA |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 4 Nm3/h |
| Πίεση εξόδου | 0,5 MPa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | PSA ΦΟΡΗΤΟ |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 0,8 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,3 MPa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | ΜΙΝΙΑΤΟΥΡΑ PSA |
| Καθαρότητα αζώτου | 99,9% |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | 22 Nm³/h |
| Πίεση εξόδου | 0,7 MPa |
| Δροσιάς | -45°C |
| Τεχνολογία | PSA ΦΟΡΗΤΟ |
| Υλικό | Εργαστηριακού βαθμού |
|---|---|
| Τύπος | Μίνι PSA Εργαστηρίου |
| Δυναμικότητα | Μίνι γεννήτρια αζώτου |
| Τεχνολογία | PSA (Απορρόφηση με ταλάντωση πίεσης) |
| Παραγωγή αζώτου | 990,99% - 99,999% |
| Υλικό | Εργαστηριακού βαθμού |
|---|---|
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρικό |
| Δυναμικότητα | Μίνι γεννήτρια αζώτου |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Τεχνολογία | PSA (Απορρόφηση με ταλάντωση πίεσης) |
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
|---|---|
| Τύπος | Μίνι PSA Εργαστηρίου |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Ηλεκτρικό |
| Παραγωγή αζώτου | 990,99% - 99,999% |
| Επίπεδο καθαρότητας | Υψηλή |
| Επίδειξη | Αναλυτής υψηλού αζώτου |
|---|---|
| Αρχή λειτουργίας | Προσρόφηση με μεταβολή πίεσης (PSA) |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Ροή | 33-50 ml/λεπτό |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Τύπος_Αερίου | Αζώτο |
| Τάση | 110V/220V ή προσαρμοσμένο |
| Πίεση | 7-9 Bar |
| Τύπος προϊόντος | Γεννήτρια αζώτου |
|---|---|
| Καθαρότητα | 990,99% - 99,999% |
| Τύπος_Αερίου | Αζώτο |
| Τεχνολογία | παραγωγή αζώτου |
| Παραγωγή_Δυνατότητα | Μικρό |