| Soğutma yöntemi | Hava soğutması |
|---|---|
| Uygulama | Lazer kaynak sistemi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Voltaj | 220V veya özelleştirilmiş |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Akış Hızı | 18-33l/dakika |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Voltaj | 220V veya özelleştirilmiş |
| Sıklık | 50/60hz |
| Soğutma yöntemi | Hava soğutması |
| nitrojen saflığı | ≥%99,999 |
|---|---|
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Voltaj | 220V veya özelleştirilmiş |
| Görüntüle | Yüksek azot analizörü |
|---|---|
| Sıklık | 50/60hz |
| nitrojen saflığı | ≥%99,999 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| çiğ noktası | -40°C |
| Verimlilik | Yüksek |
|---|---|
| Kullanımı | laboratuvar |
| Saflık Seviyesi | Yüksek |
| Boyut | Mini |
| Malzeme | Laboratuvar sınıfı |
| Azot saflığı | %99,99 |
|---|---|
| Akış Hızı | 70 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -55°C |
| Teknoloji | membran azot ünitesi |
| Azot saflığı | %99,99 |
|---|---|
| Akış Hızı | 70 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -55°C |
| Teknoloji | membran azot ünitesi |
| Azot saflığı | %99,99 |
|---|---|
| Akış Hızı | 150 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -55°C |
| Teknoloji | membran azot ünitesi |
| Azot saflığı | %99,99 |
|---|---|
| Akış Hızı | 200 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0.7 MPa |
| Çiy noktası | -50°C |
| Teknoloji | membran azot ünitesi |
| Azot saflığı | %99,99 |
|---|---|
| Akış Hızı | 150 Nm³/saat |
| Çıkış basıncı | 0,6 MPa |
| Çiy noktası | -55°C |
| Teknoloji | membran azot ünitesi |