| Cooling Method | Air Cooling |
|---|---|
| Application | Laser Welding System |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 220V Or Customized |
| Control System | PLC |
| Flow Rate | 18-33L/min |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Voltage | 220V Or Customized |
| Frequency | 50/60Hz |
| Cooling Method | Air Cooling |
| Nitrogen Purity | ≥99.999% |
|---|---|
| Display | High Nitrogen Analyzer |
| Control System | PLC |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 220V Or Customized |
| Display | High Nitrogen Analyzer |
|---|---|
| Frequency | 50/60Hz |
| Nitrogen Purity | ≥99.999% |
| Material | Stainless Steel |
| Dew Point | -40℃ |
| Efficiency | High |
|---|---|
| Usage | Lab |
| Purity Level | High |
| Size | Mini |
| Material | Lab-grade |
| Nitrogen Purity | 99.99% |
|---|---|
| Flow Rate | 70 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.6 MPa |
| Dew Point | -55°C |
| Technology | MEMBRANE NITROGEN UNIT |
| Nitrogen Purity | 99.99% |
|---|---|
| Flow Rate | 70 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.6 MPa |
| Dew Point | -55°C |
| Technology | MEMBRANE NITROGEN UNIT |
| Nitrogen Purity | 99.99% |
|---|---|
| Flow Rate | 150 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.6 MPa |
| Dew Point | -55°C |
| Technology | MEMBRANE NITROGEN UNIT |
| Nitrogen Purity | 99.99% |
|---|---|
| Flow Rate | 200 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.7 MPa |
| Dew Point | -50°C |
| Technology | MEMBRANE NITROGEN UNIT |
| Nitrogen Purity | 99.99% |
|---|---|
| Flow Rate | 150 Nm³/h |
| Output Pressure | 0.6 MPa |
| Dew Point | -55°C |
| Technology | MEMBRANE NITROGEN UNIT |